Pomáháme! Rádi!

Ve dnech 3.6. – 6.6.2016 proběhla ve Veselí nad Moravou putovní výstava Kiwanis panenek. Výstavu navštívili žáci veselských základních škol. Děti se se zájmem seznámily s činností Kiwanis klubu Slovácko, především s projektem Kiwanis panenka. Pokud se zúčastnily výtvarné soutěže, našly na výstavě i své Kiwanis panenky.
3. 6. odpoledne byla výstava slavnostně otevřena. Proběhla první dražba Kiwanis panenek, která se setkala se zájmem řady dražitelů. Všechny panenky byly postupně vydraženy, řada z nich za desetinásobek vyvolávací ceny.

Kiwanis klub Slovácko děkuje všem, kteří přispěli ke zdaru akce. Především velké díky dražitelům. Naše poděkování patří také Mgr.Darině Dvorské, která celou akci moderovala a vytvořila příjemnou atmosféru charitativního podvečera.Další poděkování směřuje k cimbálové muzice Musica Folklorica a ženskému sboru Oskoruša, kteří vystoupili bez nároku na honorář. Zapomenout nesmíme ani na Veselské kulturní centrum, o.p.s, které nám poskytlo prostory a materiální zázemí. Odpoledne zpříjemnilo i vystoupení zpěváka Marka Ztraceného.

Všechny získané finanční prostředky budou použity na projekty Kiwanis klubu Slovácko. Naši činnost můžete průběžně sledovat na www.kiwanis-slovacko.cz .

Těšíme se, že právě Vás potkáme na některé z našich akcí, třeba na příští dražbě.