15 let Kiwanis klubu Slovácko

Co se stane, když se spojí oslava občanského průkazu KC Slovácko a osobní projekt guvernéra Laca Hrivka Kiwanis v pohybe? Podle zúčastněných super večer.

Předali jsme dva cyklovozíky i s koly rodinám s imobilními dětmi a také část výtěžku dražby sedmi sourozencům, kteří náhle přišli o otce.

A pak už jsme slavili. Přišli mezi nás se svým vystoupením folklorní soubory, od těch nejmenších, až po vyzrálé profesionály. Hrál nám také Radim Vojtek, slepý houslista, kterého řada kiwaniérů i z jiných klubů zná. Poděkování patří všem, protože v ten úžasný večer pro nás tancovali a hráli bez nároku na honorář.

Děkujeme také kiwaniérům z Prostějova, Tábora a Popradu, kteří s námi náš slavnostní večer prožili.