Napsali o nás

O činnosti našeho klubu se píše na stránkách nemocnic, médií nebo jiných organizací. Zde Vám přinášíme výběr některých z nich.

• Pozdrav z rehabilitace

Dobrý den. Posíláme vám krásný pozdrav z lázní kde, i díky vašemu finančnímu daru, můžeme absolvovat naši další léčbu. Sabča se velmi snaží a moc se jí tady líbí. Ještě jednou děkujeme za pomoc a podporu. Sabča a Ivana Chromečkovi.

20. 2. 2018 | Rubrika: Napsali o nás

• Článek na stránkách nemocnice Uherské Hradiště

Herečka Jitka Asterová přivezla panenky Kiwanis

15. 12. 2016
    Dětské oddělení Uherskohradišťské nemocnice získalo vánoční nadílku panenek Kiwanis. 200 kusů panenek přivezli zástupci Kiwanis klubu Slovácko spolu s ambasadorkou projektu, herečkou Jitkou Asterovou.
    Primář dětského oddělení MUDr. Jan Petrželka spolu s předsedou představenstva Uherskohradišťské nemocnice MUDr. Petrem Sládkem převzali z rukou prezidentky Kiwanis klubu Slovácko Ludmily Glaserové a herečky Jitky Asterové další várku panenek Kiwanis. Ročně dětské oddělení v UHN použije pro malé pacienty 500 kusů panenek, které dodává každoročně právě Kiwanis klub Slovácko. Zobrazit celý článek

27. 12. 2016 | Rubrika: Napsali o nás

• Článek na stránkách nemocnice Kyjov

Kiwanis panenky na dětském oddělení

Na dětské oddělení Nemocnice Kyjov dnes zástupci Kiwanis klubu Slovácko přivezli šest pytlů plných panenek. Ručně vyráběné hračky z bílé látky čekají, až jim malí pacienti namalují obličej a vdechnou jim tak život. Z hraček se pak stávají společníci, kteří dětem pomáhají překonat stres a bolesti. Na hadrovém tělíčku panenky jsou lékaři navíc schopni malému pacientovi vysvětlit, jaké vyšetření ho čeká, případně se od něj dozvědí, kde a co ho bolí. Je to účinná a současně šetrná metoda, která ulehčuje diagnostiku a mírní strach.
    Kiwanis klub Slovácko s nemocnicí spolupracuje už 13 let. Za tu dobu jejím malým pacientům dodal zhruba 6500 panenek. Dnes do Kyjova přijela i ambasadorka projektu, herečka Jitka Asterová. Díky za podporu!

27. 12. 2016 | Rubrika: Napsali o nás

• Dražba Kiwanis panenek