Bowlingový turnaj

Po Konvenci divize Morava se uskutečnil již 4. ročník bowlingového turnaje o putovní pohár Kiwanis klubu Slovácko, kterého se kromě moravských klubů zúčastnili i obhájci vítězství 3. ročníku, a to Kiwanis klub Košice. Jejich družstvo vedené Tiborem Romanem, doplněné o zástupce KC Prostějov prvenství obhájilo, především zásluhou Tomáše Romana, který zvítězil i v soutěži jednotlivců, když nakoulel v obou kolech 299 bodů. Druhé místo patří KC Slovácko a třetí skončilo družstvo KC Hranice s posilou L. Rulíška. Vydané kalorie jsme po skončení turnaje doplnili večeří a posezením v restauraci Astoria u členů klubu KC Slovácko manželů Kostolných. Všem zúčastněným se akce velmi líbila a už se těšíme na příští ročník.