Pokojíček pro holčičky

Přátelé,

pokud jste nás sledovali už dříve, než jsme vytvořili webové stránky a facebook, tak určitě víte, že jsme letos započali přístavbu naší části rodinného domku 2+1, ve kterém bydlíme, zejména však pokojíčku pro holčičky, který nám moc chybí. Ačkoliv máme na dům hypotéku, asi jako každý jiný, tak je třeba podoktnout, že ve chvíli, kdy jsme si ji brali, tak jsme netušili, jak moc bude stavba rozsáhlá skrz handicap holčiček.

Rádi bychom touto cestou poděkovali KIWANIS KLUBU SLOVÁCKO, protože kdyby ne jich, stavbu bychom kvůli velmi časově náročnému programu holčiček nezvládli. A už vůbec ne tak rychle a finanční prostředky by nám také nestačily. Co pro nás všechno udělali? Sehnali nám sponzory, domluvili různé slevy, podporovali nás psychicky a vždy se nám snažili s každou záludností, která se objevila, pomoci. A nejsou jediní, kteří nám pomohli. Děkujeme kamarádům, přátelům, rodině i známým, kteří nám pomohli s bouráním, odvozem suti a se stavbou samotnou a stále nám pomáhají!!!

Moc rádi bychom také poděkovali firmám, které nám vyšly vstříc. Nejmenovaná projekční kancelář, která nám přístavbu navrhla, Betonárna CEMEX Kunovice, KM BETA, Tradix, Dekro Bzenec, Pila Kunovice, Izolace Malina, Thermont, JIMI-Tore, Kudielka, Nodis interiors, a další.

Momentálně jsme ve fázi dokončovacích prací. Ještě čekáme na podrobný projekt samotného pokojíčku a pak nás čeká poslední nákladná část – speciální vybavení pokojíčku dle potřeb holčiček. Snad během příštího roku všechno zvládneme.

JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJEME VŠEM!!! BEZ VÁS BYCHOM TO NEZVLÁDLI…

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting