Z činnosti klubu

Scházíme se na klubových schůzkách v salonku Restaurace Astoria ve Veselí nad Moravou.
Schůzky se konají každý druhý čtvrtek v měsíci v 19:00 hod.
Rádi Vás na našich schůzkách přivítáme.

Naše aktivity z minulých let naleznete v části HISTORIE KLUBU.

• RADA - KONVENT - BOWLING

3 v 1 - to byl pátek 12. 4. 2019, kdy v Bowling City Veselí nad Moravou zasedala Rada distriktu ČR a SR. Poté se konal Konvent divize Morava, na kterém jsme si zvolili guvernéra Moravy pro Kiwanis  rok 2019 – 20, navrhli na ocenění  nejlepší  moravské kiwaniéry a probrali plány, projekty a problémy moravských klubů. A do třetice - po práci zábava.  Zástupci Rady, KC Prostějov, KC Brno City, KC Bratislava a domácího KC Slovácko si zahráli o putovní pohár. 7. ročník bowlingového klání byl úspěšný pro domácí KC Slovácko. Turnaj vyhráli a pohár zůstává doma. V jednotlivcích nejvíce nakoulel host KC Slovácko pan Hráček.

16.4.2019 | Rubrika: Z činnosti klubu

• Kiwanis panenky jsou již také v Kyjově

1. 03. 2019 jsme přivezli 100 ks Kiwanis panenek pro děti do Nemocnice Kyjov. Používají je každodenně k léčebné a herní terapii hospitalizovaných dětí.

25.3.2019 | Rubrika: Z činnosti klubu

• Kiwanis panenky v Uherském Hradišti

Dne 20. 3. 2019 předali na dětské oddělení 100 kusů Kiwanis panenek manželé Dvorští.

„Měli jsme možnost setkat se i s novou paní primářkou dětského oddělení a ve zkratce jsme jí nastínili, kdo je a co dělá Kiwanis. Hovořili jsme i dalších projektech KC Slovácko. Navštívili jsme i školičku, kde jsme předali KP malým pacientkám!“

Dětské oddělení je přestěhováno v nových prostorách. V jednání je návštěva celého KC Slovácko v rámci Dne pro rodinu, kde by nám bylo nové oddělení představeno.Těšíme se !!

21.3.2019 | Rubrika: Z činnosti klubu

• Připravujeme

12. 4. 2019 uspořádáme  VIII. ročník bowlingového turnaje o putovní pohár Kiwanis klubu Slovácko,

který se koná v Bowling City ve Veselí nad Moravou.

Před sportovním kláním zde zasedne RADA DISTRIKTU ČR a SR a KONVENCE DIVIZE MORAVA.

18.3.2019 | Rubrika: Z činnosti klubu

AUKCE VÍN PRO TROJČATA

Vážení milovníci vína a „dobrých skutků“,

stejně jako v minulých letech, tak i letos proběhne v rámci Dne vína v Buchlovicích dobročinná aukce šampionů a vzácných vín. Tato aukce se bude konat v sobotu 13. dubna v 18.00 hodin v prostorách vinotéky hradu Buchlova. Výtěžek aukce bude věnován rodině s postiženými trojčátky.

11.3.2019 | Rubrika: Z činnosti klubu

• 2. narozeniny trojčátek

23. 2. 2019 oslavila Amálka, Žofinka a Viktorka 2. narozeniny. Přejeme jim hodně zdaru.

2.3.2019 | Rubrika: Z činnosti klubu

• Spolupráce pokračuje

26. 2. 2019 Dnes odpoledne se sešly členky Klubu důchodců Vracov, včetně jednoho muže, aby nám naplnily ušité Kiwanis panenky rounem. Spolupráce na projektu Kiwanis panenka tak pokračuje již 7. rok.

27.2.2019 | Rubrika: Z činnosti klubu

• Poděkování

12.2.2019 Masarykova základní škola Vracov

V letošním roce nám žáci opět pomohli s plněním Kiwanis panenek. Naplnili jich přes 300ks.

Vážená paní učitelko,

přijměte poděkování Kiwanis klubu Slovácko za Vaši spolupráci při výrobě Kiwanis panenek. Hodiny pracovního vyučování na Vaší škole dostaly charitativní rozměr, což určitě zanechá stopy i v myšlení Vašich žáků, pomoc druhým jim nebude cizí.

Velký dík směřuje především k Vašim žákům. Vyrobené Kiwanis panenky už těší malé pacienty v nemocnicích v Kyjově a Uherském Hradišti.

Do nového roku přejeme vedení školy, učitelskému sboru a všem žákům hodně zdraví, štěstí , úspěchů v osobním i profesním životě. Těšíme se na další spolupráci!!

PhDr. Drahomíra Dvorská

prezidentka Kiwanis klubu Slovácko

27.2.2019 | Rubrika: Z činnosti klubu

• Ples ve Vracově

02.02.2019 Společenskou část naší činnosti jsme letos opět zahájili na plese důchodců ve Vracově. Jako vždy jsme se dobře pobavili a také něco vyhráli v bohaté tombole. Do ní přispěl i KC Slovácko a především V. Glaser.

Se členy Klubu důchodců ve Vracově se již léta setkáváme a spolupracujeme při výrobě Kiwanis panenek.

8.2.2019 | Rubrika: Z činnosti klubu

• PF 2019

27.12.2018 | Rubrika: Z činnosti klubu

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.