Ve dnech 20. - 22. ledna 2023 se uskutečnilo přátelské setkání českých, moravských a slovenských klubů v malebném městečku Bzenci, aby se členové pobavili, předali zkušenosti, pozvali na akce svých klubů, naplánovali konvent Distriktu ČR a SR na květen v Praze.

Pátečního přátelského setkání se zúčastnili nejen členové, ale také příznivci kiwanisu, aby viděli, že kiwaniéři vedle charitativní činnosti, kdy většinou svou činností pomáhají potřebným dětem a věnují se projektu Kiwanis panenka, se umí také bavit, setkávají se s přáteli z jiných klubů. Tato setkání  jsou vždy milá, inspirativní a všichni se na ně těšíme.  U pátečního posezení v Hotelu Junior nám zahrál na harmoniku náš bývalý chráněnec Radim V. Měl velký  úspěch, všem se jeho vystoupení líbilo. Bylo veselo, přišlo i na taneček a tombolu.

20230120_191948.jpgIMG-20230122-WA0018.jpgIMG-20230122-WA0017.jpg

V sobotu po dopoledním jednání jsme si udělali vycházku ke Kapli sv. Floriána a Sebastiána. Prohlídka kaple byla s odborným výkladem, mohli jsme vystoupat do věže. Odtud byl nádherný výhled na Bzenec a okolí.

IMG-20230122-WA0007.jpg