Projekty

12.7.2018 jsme předali našim trojčátkům další část pomoci. Tentokrát se jednalo o předání dokumentace k přístavbě dětského pokojíčku a dalších dokumentů ke stavebnímu povolení v hodnotě 35 000 korun.

Dále jsme předali 20 tisíc korun, které přispějí k zakoupení Vojtova stolu, na potřebnou RHB děvčátek.

6. 2. 2018 se nám podařilo zakoupit rehabilitační baby houpačku, která aktivuje vnitřní svalečky, a tak holčičky nenásilně posilují.

23. 1. 2018 jsme předai trojčátkům šek na 5400 Kč. Tyto peníze umožní každému děvčátku absolvovat 10 lekcí baby plavání v Uherském Hradišti.

Od roku 2018 je pro náš klub vedle Kiwanis panenky důležitý ještě jeden projekt, a to pomoc předčasně narozeným trojčátkům - Amálce, Žofince a Viktorce z Kunovic.

27. 10. 2017 proběhl na Panském dvoře ve Veselí nad Moravou slavnostní večer k 15. výročí založení Kiwanis klubu Slovácko.

V rámci večera jsme předali

•      pro ADÁMKA (Dg. mozková obrna)         cyklovozík s kolem pro imobilní dítě
  •      pro ANEŽKU (ketodieta)                            cyklovozík s kolem pro imobilní dítě
  •      7 dětem po zemřelém tatínkovi               20000 Kč
  • KIWANIS PANENKA

Tomuto projektu se klub věnuje již od r.2004. Za tuto dobu předal na dětská oddělení nemocnic v Kyjově a Uherském Hradišti bezmála 15.000 ks KIWANIS PANENEK. Plán pro tento rok je 1.000 ks.

• SABINCE  (Dg. mozková obrna)           finanční dar 5000Kč na léčbu KLIM-THERAPY.
  • PETŔÍKOVI (Dg. svalová dystrofie)      příspěvek 5000Kč na RHB pomůcky.
  • PAVLÍKOVI              2000Kč na sportovně ozdravný pobyt Pavlíku F., žáku ZŠ U Červených domků, Hodonín.
  • POMOC NEVIDOMÉMU CHLAPCI

Klub od r. 2007 - 2017 sponzoroval roční částkou 10.000,- Kč nevidomého chlapce Radima Vojtka na studiu hudby na Konzervatoři Jana Deyla v Praze. Projekt byl ukončen. Radim dostudoval a již pracuje.

• PROJEKT ELIMINATE

Do tohoto celosvětového projektu KIWANIS INTERNATIONAL se zapojili členové klubu v r.2012. Jedná se o příspěvek na očkování nově narozených dětí a matek proti tetanu v rozvojových zemích. Do projektu je zapojeno 100% členů klubu. Projekt ukončen.

• Několik KIWANIS PANENEK jsme poskytli k dotvoření významným osobnostem z našeho okolí. Výsledky můžete vidět v naší fotogalerii. Tyto KIWANIS PANENKY budeme používat k propagaci našeho projektu a získávání finančních prostředků na jejich výrobu.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.