12.2.2019 Masarykova základní škola Vracov

V letošním roce nám žáci opět pomohli s plněním Kiwanis panenek. Naplnili jich přes 300ks.

Vážená paní učitelko,

přijměte poděkování Kiwanis klubu Slovácko za Vaši spolupráci při výrobě Kiwanis panenek. Hodiny pracovního vyučování na Vaší škole dostaly charitativní rozměr, což určitě zanechá stopy i v myšlení Vašich žáků, pomoc druhým jim nebude cizí.

Velký dík směřuje především k Vašim žákům. Vyrobené Kiwanis panenky už těší malé pacienty v nemocnicích v Kyjově a Uherském Hradišti.

Do nového roku přejeme vedení školy, učitelskému sboru a všem žákům hodně zdraví, štěstí , úspěchů v osobním i profesním životě. Těšíme se na další spolupráci!!

PhDr. Drahomíra Dvorská

prezidentka Kiwanis klubu Slovácko