Tak to jsme MY! Amálka, Viktorka a Žofinka. Jsme trojčátka, která se narodila předčasně 23. 2. 2017. Pak jsme prošly snad všechna specializovaná lékařská pracoviště na Moravě, prodělaly řadu operací a postupně od června až do října jsme se dostávaly do domácí péče. Teď už jsme všechny u maminky a tatínka, Vyžadujeme hodně péče a denně musíme rehabilitovat.

Členky Kiwanis klubu Slovácko L. Glaserová a D. Dvorská dne 23. 1. 2018 předaly trojčátkům šek na 5400 Kč. Tyto peníze umožní každému děvčátku absolvovat 10 lekcí baby plavání v Uherském Hradišti. KC tak alespoň trochu přispěje k nezbytné rehabilitaci.

Tím naše pomoc nekončí. Je potřeba řada dalších rehabilitačních pomůcek – především Vojtův stůl, „houpačka“ na posilování svalstva děvčátek, rehabilitační molitanový bazének s míčky, atd. Oslovujeme sponzory a doufáme, že mnohé z toho se nám podaří.

Kdyby nám chtěl někdo pomoct -    číslo účtu:  86-2430520267/0100. Děkujeme