Historie klubu

• Dražba Kiwanis panenek

KIWANIS PANENKY, které byly vydraženy 3.6.2016 ve Veselí nad Moravou.

Kiwanis klub Slovácko děkuje všem vydražitelům. Finanční prostředky budou použity na charitativní projekty KC Slovácko.

Velké poděkování patří také všem, kteří nám Kiwanis panenky do dražby namalovali a poskytli.

Přečíst celý článek.

8. 5. 2016 | Rubrika: Historie klubu

• 70 let Nemocnice Kyjov

2.4.2016 se Kiwanis klub Slovácko zúčastnil akce k 70.výročí založení Nemocnice Kyjov. Na dětském oddělení, kde již od roku 2004 předal více jak 6000 Kiwanis panenek, naposled 24.3.2016 100 ks, uspořádal soutěž o nejkrásněji vymalovanou Kiwanis panenku. Soutěž byla velmi dobře přijata dětmi, ohodnocena rodiči i vedením nemocnice, včetně poděkování od ředitelky Nemocnice Kyjov Mgr.Danuše Křivákové.

Poděkování Nemocnice Kyjov

2. 4. 2016 | Rubrika: Historie klubu

• Bowlingový turnaj

Po Konvenci divize Morava se uskutečnil již 4. ročník bowlingového turnaje o putovní pohár Kiwanis klubu Slovácko, kterého se kromě moravských klubů zúčastnili i obhájci vítězství 3. ročníku, a to Kiwanis klub Košice. Jejich družstvo vedené Tiborem Romanem, doplněné o zástupce KC Prostějov prvenství obhájilo, především zásluhou Tomáše Romana, který zvítězil i v soutěži jednotlivců, když nakoulel v obou kolech 299 bodů. Druhé místo patří KC Slovácko a třetí skončilo družstvo KC Hranice s posilou L. Rulíška. Vydané kalorie jsme po skončení turnaje doplnili večeří a posezením v restauraci Astoria u členů klubu KC Slovácko manželů Kostolných. Všem zúčastněným se akce velmi líbila a už se těšíme na příští ročník.

1. 4. 2016 | Rubrika: Historie klubu

• Konvence moravské divize

1.4.2016 se pod záštitou Kiwanis klubu Slovácko konala Konvence moravské divize. Kromě zástupců KC Hranice, KC Prostějov a našeho klubu KC Slovácko se zúčastnili i zástupci Rady Distriktu ČR a SR past prezident J.Radoň a elect prezident L. Rulíšek. Na konvenci byly probrány informace z distriktu, problematika nových čl. příspěvků a organizační záležitosti. Taktéž proběhla volba guvernéra moravské divize na rok 2016-17, kterým byl zvolen Vladislav Toman z KC Slovácko. Do jeho práce mu přejeme hodně úspěchů.

1. 4. 2016 | Rubrika: Historie klubu

• Předání panenek do nemocnic

24.3.2016 Na Zelený čtvrtek prezident klubu V. Glaser spolu s L. Tomanem navštívili dětské oddělení Nemocnice Kyjov a předali 100 ks Kiwanis panenek pro hospitalizované děti. Také děti Uherskohradišťské nemocnice se dočkaly 100 ks Kiwanis panenek. Na dětské oddělení je přivezly M. Kostolná a M. Dočkalová.

24. 3. 2016 | Rubrika: Historie klubu

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.